Warsztaty i kursy

Warsztaty malarskie

 Zapraszam na indywidualne lekcje z malarstwa i rysunku. Zdobędziesz na nich podstawowe informacje na temat warsztatu, potrzebnych Ci narzędzi i technik. Podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem, pomogę Ci rozbudzić wyobraźnię i pokażę, że bez względu na umiejętności czy wrodzony talent można cieszyć się procesem twórczym.

Jeśli myślisz o szkole lub uczelni plastycznej, pomogę przygotować Ci teczkę prac i podrzucę odpowiednie lektury.

Spotykamy się w pracowni ATMA po uzgodnieniu terminu. Rodzaj i tematykę zajęć dopasujemy do Twoich potrzeb.

Zajęcia 1,5 godz. 75zł

Ten warsztat udowodni Ci, że każdy umie i może rysować 🙂
Poznaj prostą technikę, która pozwoli Ci na tworzenie imponujących rysunków i ilustracji.
Tworzenie mandali w stylu Zentangle to wciągająca technika, dająca głębokie odczucie relaksu, odpoczynek dla umysłu i radość swobodnego tworzenia.
Uwaga! Na wszystkich moich zajęciach, można radośnie odgapiać od sąsiada!
Czas trwania zajęć: 2h
Cena:
Zajęcia jednorazowe 100zł/os
Zajęcia w cyklach – cena ustalana indywidualnie

opis wkrótce

Czy warto?

“ Dostałam kosmogram w prezencie od mojej przyjaciółki. Ewa nie zamieniła ze mną słowa. To niesamowite jak wszystko co opisała się zgadza, Jest to bardzo zgodne z tym, czego doświadczam w moim życiu. Polecam z całego serca. Niesamowita kobieta o anielskim głosie“

Anna

“Cudowna kobieta o wielu talentach, wielkie serce, piękna dusza. Polecam kosmogramy i solariusze. Pozwalają spojrzeć na swój los obiektywnie, pomagają zrozumieć i dostrzec w którą stronę powinniśmy zmierzać aby zrealizować nasze wewnętrzne cele.”

Aneta

“Cenna wiedza, przekazana w prosty i zrozumiały sposób przez Ewę.”

Monika

“Lektura Kosmogramu urodzeniowego Ewy to jak przewodnik po sobie samej, do której wracam wiele razy i za każdym razem odkrywam coś nowego. Ewa nazywa rzeczy, które tylko przeczuwam. Skąd ona mnie tak dobrze zna?”

Ewa Woźny

Informacje zawarte w solariuszu i kosmogramie przygotowanym przez Atma pomagaja mi planowac. Zwykle utwierdzaja w zaplanowanych przedsięwzięciach. Pogłebiaja świadomość bycia częścia kosmosu, wrzechświata. To dla mnie istotne. Zagladam w te zapiski niejednokrotnie; również, by lepiej rozumieć siebie i popełniane błędy, powtarzajace się schematy; by lepiej znosić porażki. Za każdym razem te kilkanaście stron to dla mnie podręcznik poruszania się po świecie zewnętrznym z właczona świadomościa siebie!

Magdalena

Chcę zamówić

Interesuje mnie:

Chcę zamówić:

Chcę zamówić:

Informuję, iż:

Informacja dla zmawiających

Wszystkie kursy dostępne są w formie:

  • pdf
  • pdf, video, spotkania online
  • stacjonarnie