Dom i pracownia

ATMA Beskid Śląski nocleg

Dom i pracownia ATMA

Nasz dom położony jest w Brennej, wśród beskidzkich gór i lasów, bezpośrednio nad potokiem Brennica, którego szmer słyszysz z okien i z ogrodu. W okolicach domu znajdziesz urokliwe wodospady, ukryte w lasach jaskinie a na szczytach gór hale, na których pasą się owce. W odległości kilkunastu minut od domu, możesz wejść na szlaki turystyczne i dotrzeć do pobliskich schronisk, a zimą poszusować na trasach narciarskich. W oddalonym o 2 km od domu Centrum Brennej, znajdziesz dodatkowe atrakcje, jak Dom Zielin, Nomad Music Bar, Kozią Zagrodę i inne miejsca, o których chętnie Ci opowiemy.

Dom i Pracownia ATMA to miejsce spokoju, magii i twórczej atmosfery. Nasi goście mówią, że czują się tu jak w przytulnym schronisku i o to właśnie nam chodzi. Nie znajdziesz u nas telewizora ani radia, ale za to wiele książek, które umilą Ci pobyt. Wieczorami lubimy posiedzieć przy ogniu i popatrzeć w gwiazdy, w ciągu dnia malować, grać na instrumentach lub zaprzyjaźniać się z otaczającą przyrodą.

Pokoje gościnne

Zamieszkaj z nami i skorzystaj z atmosfery i dodatkowych zajęć w Domu i Pracowni ATMA. Czekaja na Ciebie przytulne pokoje gościnne 1-os na I piętrze, pokój 3-os na parterze, wspólny salonik, gdzie możesz spędzać czas w ciągu dnia; na parterze znajduje się wspólna łazienka, toaleta oraz kuchnia.

Po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość rozbicia namiotu lub parkowania kampera.

Napisz do mnie

Informuję, iż: