Astrologia

Rodzaje usług

Kosmogramy i Solariusze ATMA utrzymane są w duchu astrologii humanistycznej, w klasycznym jej wydaniu. Autorka zdobywała swoją wiedzę jako samouk, studiując książki takich autorów jak S.A. Wroński, W. Zylbertal, L. Weres, P. Piotrowicz oraz biorąc udział w kursach Warszawskiej Szkoły Astrologii, jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego.

Co to jest i co zyskasz?

Kosmogram, który powstaje w Atmie, jest szczegółowym, zawsze indywidualnie tworzonym od podstaw opisem. Pisany językiem prostym i zrozumiałym dla osób, które nie znają podstaw astrologii, doprawiony szczyptą poczucia humoru.
Podstawowy cel Kosmogramu to pomoc w procesie samopoznania i akceptacji siebie jako całości. By to osiągnąć dobrze jest poznać wszystkie swoje części, szczególnie te zagubione lub wyparte czy zapomniane. Dowiesz się z niego:

* jakie są Twoje potencjały – Twoje mocne strony i te słabsze oraz co zrobić by przekuć je w wartość.
* jakie energie wpływają na najważniejsze płaszczyzny życia ( zdrowie, praca, rodzina, związki, i inne) – zrozumiesz, jak pełniej i łatwiej działać w tych tematach
* jak możesz zarządzać swoimi poszczególnymi częściami i wykorzystywać to w życiu
* jaki jest cel Twojej duszy na którym powinnaś (powinieneś) się skupić
* o najważniejszych aktualnych tranzytach planet, które oddziałują na Ciebie w czasie wykonania Kosmogramu i jak wykorzystać najlepiej ten czas

Posiadając Kosmogram lub Solariusz, w razie potrzeby, możesz skorzystać z dodatkowej Konsultacji astrologicznej w formie rozmowy online lub na żywo, podczas której wytłumaczę Ci głębiej  lub rozwinę któryś wątek.

Format i czas wykonania.

Kosmogram obejmuje ok 15 stron tekstu A4. Dostaniesz go w formie pliku pdf, przykładowe strony możesz zobaczyć poniżej. Zwykle czas oczekiwania to ok.3-4 dni robocze, w przypadku większej ilości zamówień, ustalany jest indywidualnie. Po złożeniu zamówienia, otrzymasz informację o terminie realizacji. Jeśli zależy Ci na czasie – zapytaj o termin przed złożeniem zamówienia.
Kosmogram z Mandalą stworzoną dla Ciebie w oparciu o Twój urodzeniowy potencjał. Mandala stanowi dodatkową możliwość zaznajamiania się ze swoim wnętrzem poprzez kontemplację obrazu. Mandala wykonywana jest ręcznie w oparciu o kosmogram, w technice mieszanej (rysunek tuszem lub uzupełniony kolorem, format pracy ok A4). Dostajesz Kosmogram i oprawioną pracę.
Czas wykonania zamówienia ustalany jest indywidualnie. Skontaktuj się z autorką przed jego złożeniem.

Cena

Kosmogram  – 500 zł
Kosmogram  + indywidualna mandala roczna – 699 zł(czas oczekiwania dłuższy)

 

 Co to jest i co zyskasz?

Solariusz opisuje położenie ciał niebieskich na dzień Twoich urodzin. Określa on tendencje, jakie będą towarzyszyć Ci w ciągu całego roku (12 kolejnych miesięcy od czasu Twoich urodzin). Solariusz pokazuje co to dla Ciebie oznacza w odniesieniu do najważniejszych płaszczyzn życiowych jak praca, zdrowie, rodzina, relacje itp. Dowiesz się:

* jaka główna energia będzie rządziła w tym roku- jak ją najlepiej wykorzystać

* co będzie się działo w poszczególnych 12 domach horoskopu (tematach życiowych)
* o cyklu Słońca, Księżyca i najważniejszych planet, których tranzyty wpływają na Twój urodzeniowy układ planet
* które potencjały Twojej energii urodzeniowej będziesz mogła szczególnie wykorzystać lub nad nimi popracować
* które dni, tygodnie, miesiące będą korzystne i w jakich tematach najlepiej wtedy działać
* które dni, tygodnie będą dla Ciebie wyzwaniem i jak z nimi pracować, by przekształcić je w pozytyw

Solariusz warto wykonywać nieco przed urodzinami lub w czasie do nich zbliżonym. Solariusz pisany jest językiem prostym i zrozumiałym dla osób, które nie znają podstaw astrologii, doprawiony szczyptą poczucia humoru. Po otrzymaniu Solariusza, w razie potrzeby, możesz skorzystać z dodatkowej konsultacji astrologicznej w formie spotkania online lub na żywo. Możesz zamówić Solariusz lub Kosmogram w prezencie dla bliskiej Ci osoby.

Format i czas wykonania

Solariusz obejmuje ok 15 stron tekstu A4. Dostaniesz go w formie pliku pdf, przykładowe strony możesz zobaczyć poniżej. Zwykle czas oczekiwania to ok.3-4 dni robocze, w przypadku większej ilości zamówień, ustalany jest indywidualnie. Po złożeniu zamówienia, otrzymasz informację o terminie realizacji. Jeśli zależy Ci na czasie – zapytaj o termin przed złożeniem zamówienia. Solariusz z Mandalą stworzoną dla Ciebie w oparciu o Roczny Solariusz i najważniejsze tendencje energetyczne na czas 12 miesięcy.

Mandala jest dodatkowym narzędziem do pracy ze sobą na ten czas. Mandala wykonywana jest ręcznie w oparciu o Solariusz, w technice mieszanej (rysunek tuszem lub uzupełniony kolorem, format pracy ok A4). Dostajesz Solariusz i oprawioną pracę.
Czas wykonania zamówienia ustalany jest indywidualnie. Skontaktuj się z autorką przed jego złożeniem.

Cena

Solariusz wersja podstawowa – 500 zł
Solariusz wersja podstawowa + indywidualna mandala roczna – 699 zł (czas oczekiwania dłuższy)

Co to jest?

Po wykonaniu Kosmogramu lub Solariusza, możesz skorzystać w każdej chwili z Konsultacji astrologicznej.
To czas na zadanie dodatkowych pytań i otrzymanie bardziej szczegółowych informacji w ważnym dla Ciebie temacie lub rozwinięcie jakiegoś wątku, który specjalnie Cię frapuje.

Format i czas wykonania.

Konsultacja to rozmowa online za pomocą komunikatora Discord lub Messenger. Możliwe też konsultacje stacjonarne, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Cena

Konsultacja astrologiczna – 1h /150 zł, każde kolejne 1⁄2 h – 50zł

 

Czy warto?

“ Dostałam kosmogram w prezencie od mojej przyjaciółki. Ewa nie zamieniła ze mną słowa. To niesamowite jak wszystko co opisała się zgadza, Jest to bardzo zgodne z tym, czego doświadczam w moim życiu. Polecam z całego serca. Niesamowita kobieta o anielskim głosie“

Anna

“Cudowna kobieta o wielu talentach, wielkie serce, piękna dusza. Polecam kosmogramy i solariusze. Pozwalają spojrzeć na swój los obiektywnie, pomagają zrozumieć i dostrzec w którą stronę powinniśmy zmierzać aby zrealizować nasze wewnętrzne cele.”

Aneta

“Cenna wiedza, przekazana w prosty i zrozumiały sposób przez Ewę.”

Monika

“Lektura Kosmogramu urodzeniowego Ewy to jak przewodnik po sobie samej, do której wracam wiele razy i za każdym razem odkrywam coś nowego. Ewa nazywa rzeczy, które tylko przeczuwam. Skąd ona mnie tak dobrze zna?”

Ewa Woźny

Informacje zawarte w solariuszu i kosmogramie przygotowanym przez Atma pomagaja mi planowac. Zwykle utwierdzaja w zaplanowanych przedsięwzięciach. Pogłebiaja świadomość bycia częścia kosmosu, wrzechświata. To dla mnie istotne. Zagladam w te zapiski niejednokrotnie; również, by lepiej rozumieć siebie i popełniane błędy, powtarzajace się schematy; by lepiej znosić porażki. Za każdym razem te kilkanaście stron to dla mnie podręcznik poruszania się po świecie zewnętrznym z właczona świadomościa siebie!

Magdalena

Chcę zamówić

Zamawiam:

Informuję, iż:

Ważna inforacja dla zmawiających!

Do dokonania zamówienia konieczne jest podanie dokładnej (najlepiej z dokładnością do 10-30 minut) godziny urodzenia, daty i miejsca (miejscowość).

Co jeśli nie znam godziny urodzenia?

Najprościej jest spróbować zdobyć tę informację u rodziny. Jeśli nie masz takiej możliwości, zgłoś się osobiście, telefonicznie lub mailowo do Wydziału rejestru Urodzeń w Urzędzie Miasta, do którego zostały zgłoszone Twoje narodziny. Informacja ta jest zapisana w archiwum i dostaniesz ją bezpłatnie.